Zapraszamy na XVIII Dzień Polskiej Farmacji – 14 maja 2019

Już po raz osiemnasty organizujemy Dzień Polskiej Farmacji, by podjąć najważniejsze bieżące tematy związane z regulacjami prawnymi dotyczącymi farmacji oraz perspektywami jej rozwoju, wpisujące się w temat przewodni tegorocznej edycji: Rynek farmaceutyczny 2019. Karuzela prawnych zmian w ochronie zdrowia. Jak się w tym odnaleźć?

Tegoroczna edycja odbędzie się 14 maja w hotelu Airport Okęcie przy ul. 17 stycznia 24 w Warszawie, w sali Dakota (część B, parter). Początek o godz. 9.45.

Analizy obecnej sytuacji rynku farmaceutycznego oraz jego perspektyw w obliczu planowanych i wdrażanych zmian prawnych i informatycznych opowiedzą w trakcie sesji zaproszeni eksperci:

  • Grzegorz Cessak, Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych;
  • Bartłomiej Wnuk, Dyrektor Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia;
  • Stanisław Kasprzyk z firmy analitycznej IQViA.

W czasie konferencji odbędą się ponadto dwie debaty z udziałem ekspertów, w tym przedstawicieli instytucji i urzędów oraz organizacji branżowych:
  1. Meandry refundacji oraz nowe prawo zmieniające działalność poszczególnych graczy na rynku

  2. Elektronizacja polskiego rynku farmaceutycznego, e-recepta, serializacja, codzienne raportowanie – wpływ zmian na działalność aptek, hurtowni oraz producentów leków i wyrobów medycznych.

Ważnym punktem programu będzie także ogłoszenie wyników kolejnej, szóstej edycji Konkursu Lider Nauk Farmaceutycznych. Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody, a reprezentowane przez nich wydziały farmaceutyczne – pamiątkowe medale Scientia Nobilitat.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy program wydarzenia (kliknij aby powiększyć)


Wiadomości
[WIADOMOŚCI]piątek, 10 maja 2019
Zapraszamy na XVIII Dzień Polskiej Farmacji. Tegoroczne święto branży farmaceutycznej będziemy obchodzić  we wtorek 14 maja. czytaj więcej...
[WIADOMOŚCI]niedziela, 7 października 2018

Nareszcie! Farmaceuci, podobnie jak lekarze, mogą otrzymać punkty edukacyjne za prenumeratę Gazety Farmaceutycznej. Za prenumeratę Gazety Farmaceutycznej jest 5 punktów edukacyjnych!
czytaj więcej...

[WIADOMOŚCI]piątek, 17 lipca 2015

Zapraszamy lekarzy stomatologów do udziału w programach edukacyjnych on-line uprawniających do uzyskania 50 punktów edukacyjnych 
czytaj więcej...
[WIADOMOŚCI]wtorek, 18 listopada 2014
100 punktów do zdobycia. Najniższa cena za punkt w Polsce. Zapraszamy lekarzy do udziału w nowoczesnych formach szkoleń zawodowych.
czytaj więcej...
[WIADOMOŚCI]czwartek, 23 kwietnia 2009
Warto zaprenumerować Gazetę Farmaceutyczną – nie tylko dlatego, że jest niezastąpionym źródłem wiedzy o farmacji i medycynie...czytaj więcej...

 

2009 GAZETA FARMACEUTYCZNA