VI EDYCJA KONKURSU LIDER POLSKIEJ FARMACJI

Lider Nauk Farmaceutycznych – VI edycja, nowe możliwości!
Mamy ogromną przyjemność ogłosić start szóstej edycji naszego Konkursu! Po raz kolejny wydziały farmaceutyczne polskich uczelni mogą zgłosić do rywalizacji innowacyjne doktoraty, cechujące się walorem aplikacyjności przy zachowaniu nienaganności metodologicznej. Do bieżącej edycji przyjmujemy rozprawy obronione w latach 2017–2018.

Idea Konkursu i jego cel pozostają niezmienne: zachęcać do podejmowania w pracy naukowej praktycznych problemów i tworzenia nowych możliwości – dla przemysłu, lekarzy oraz pacjentów.

Ale VI edycja przynosi też istotną nowość! Zmianie uległy niektóre zapisy Regulaminu Konkursu, dzięki czemu tym razem do rywalizacji stanąć mogą nie tylko magistrowie farmacji, ale też innych nauk ścisłych, jeśli oczywiście obronili doktorat w dziedzinie farmacji.   

To jednak nie koniec nowości. Od teraz bowiem Lider Nauk Farmaceutycznych jest także na Facebooku, oferując nowe możliwości kontaktu i śledzenia aktualności związanych z Konkursem (ale nie tylko!). 

Pod adresem : https://www.facebook.com/Lider-Nauk-Farmaceutycznych-307662419839044/ w zakładce "do pobrania" znaleźć można aktualne dokumenty konkursowe.

Pozostaje zatem jedynie gorąco zaprosić do naukowych zmagań na najwyższym poziomie!

Wiadomości
[WIADOMOŚCI]niedziela, 7 października 2018

Nareszcie! Farmaceuci, podobnie jak lekarze, mogą otrzymać punkty edukacyjne za prenumeratę Gazety Farmaceutycznej. Za prenumeratę Gazety Farmaceutycznej jest 5 punktów edukacyjnych!
czytaj więcej...

[WIADOMOŚCI]czwartek, 31 maja 2018
Mamy ogromną przyjemność ogłosić start szóstej edycji naszego Konkursu! Po raz kolejny wydziały farmaceutyczne mogą zgłosić do rywalizacji innowacyjne doktoraty,  obronione w latach 2017–2018. czytaj więcej...
[WIADOMOŚCI]piątek, 17 lipca 2015

Zapraszamy lekarzy stomatologów do udziału w programach edukacyjnych on-line uprawniających do uzyskania 50 punktów edukacyjnych 
czytaj więcej...
[WIADOMOŚCI]wtorek, 18 listopada 2014
100 punktów do zdobycia. Najniższa cena za punkt w Polsce. Zapraszamy lekarzy do udziału w nowoczesnych formach szkoleń zawodowych.
czytaj więcej...
[WIADOMOŚCI]czwartek, 23 kwietnia 2009
Warto zaprenumerować Gazetę Farmaceutyczną – nie tylko dlatego, że jest niezastąpionym źródłem wiedzy o farmacji i medycynie...czytaj więcej...

 

2009 GAZETA FARMACEUTYCZNA