JUBILEUSZ HASCO-LEK NA DOLNYM ŚLĄSKU

 


 

 

Historia tej rodzinnej polskiej firmy sięga roku 1984, kiedy to jej założyciel i prezes Stanisław Han rozpoczął produkcję kosmetyków, a po 1989 roku – leków. Dziś spółka stawia na dynamiczny rozwój, inwestując w nowe technologie i biznes. Ma w portfolio 350 produktów, w tym leków, suplementów diety, wyrobów medycznych i kosmetyków. Wytwarza rocznie 43 miliony opakowań produktów, które trafiają nie tylko do polskich domów, ale także do odbiorców z 30 krajów, w tym do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Włoch, Izraela, Austrii, Litwy, Norwegii, Bułgarii czy Rosji.

- Firma, którą założyłem 35 lat temu, to przede wszystkim w 100% polska firma rodzinna, która jest jednym z największych pracodawców na Dolnym Śląsku, a sukces Hasco-Lek to efekt zaangażowania setek pracowników – mówi z dumą Stanisław Han, Prezes Hasco-Lek.

Do głównych brandów spółki należą takie marki, jak IBUM, DIH, Hascovir, Mensil, Ulgix czy Juvit, które powstają w dwóch fabrykach: we Wrocławiu i podwrocławskich Siechnicach. Hasco-Lek zajmuje pierwsze miejsce w sprzedaży produktów w postaci kapsułek żelatynowych miękkich, które zaczął wytwarzać jako pierwsza na świecie firma farmaceutyczna. Jest również liderem na polskim rynku w sprzedaży leków w formie doustnych płynów, zawiesin i syropów.

 

  

 

 

Wiadomości
[WIADOMOŚCI]piątek, 24 maja 2019

Już po raz osiemnasty osoby związane z różnymi obszarami rynku farmaceutycznego miały okazję wspólnie przyjrzeć sytuacji w branży. Tematami przewodnimi były nowe regulacje prawne oraz informatyzacja rynku farmaceutycznego.  
czytaj więcej...

[WIADOMOŚCI]piątek, 24 maja 2019
Hasco-Lek, jedna z najstarszych i największych firm farmaceutycznych w kraju, obchodzi w tym roku 35-lecie swojej działalności. czytaj więcej...
[WIADOMOŚCI]niedziela, 7 października 2018

Nareszcie! Farmaceuci, podobnie jak lekarze, mogą otrzymać punkty edukacyjne za prenumeratę Gazety Farmaceutycznej. Za prenumeratę Gazety Farmaceutycznej jest 5 punktów edukacyjnych!
czytaj więcej...

[WIADOMOŚCI]piątek, 17 lipca 2015

Zapraszamy lekarzy stomatologów do udziału w programach edukacyjnych on-line uprawniających do uzyskania 50 punktów edukacyjnych 
czytaj więcej...
[WIADOMOŚCI]wtorek, 18 listopada 2014
100 punktów do zdobycia. Najniższa cena za punkt w Polsce. Zapraszamy lekarzy do udziału w nowoczesnych formach szkoleń zawodowych.
czytaj więcej...

 

2009 GAZETA FARMACEUTYCZNA