Zapraszamy do reklamy!

Dlaczego warto reklamować się w GAZECIE FARMACEUTYCZNEJ?

 • Gazeta Farmaceutyczna - buduje relacje
  Nasi Czytelnicy od 18 lat wybierają prenumeratę Gazety Farmaceutycznej. Koncentrujemy się na ich potrzebach i zainteresowaniach i dlatego wciąż ewoluujemy, reagujemy na postulaty które do nas docierają. Nasi prenumeratorzy pozostają z nami w bezpośrednim kontakcie. To tworzy szczególną więź i zaufanie. Reklama w Gazecie Farmaceutycznej jest integralną jej częścią tak jak zawartość merytoryczna niesie bowiem ważne dla naszego Czytelnika informacje, dostarcza wiedzy, budzi emocje. Nasi prenumeratorzy piszą do redakcji polemiczne listy i maile, biorą udział we współorganizowanych przez Wydawnictwo spotkaniach szkoleniowych.

 • Gazeta Farmaceutyczna - informuje
  Nasz prenumerator może szczegółowo zapoznać się z przekazem reklamowym, jest fachowcem a więc dzięki Gazecie Farmaceutycznej może mu być dostarczona "szczególna" wiedza która nie może być przekazana przez inne media.
  Podczas lektury Czytelnicy nie oddają się innym zajęciom i dzięki temu odbierają informację ze zrozumieniem.
  Zjawisko zappingu ( przełączania kanałów) potwierdza że reklamę telewizyjną uważa się powszechnie za dokuczliwą i irytującą (80% respondentów)* zaś reklama prasowa uważana jest przez czytelników za najmniej dokuczliwą (8% respondentów)*.
  *wg Demoskopu

 • Gazeta Farmaceutyczna - żyje dłużej
  Ilość kontaktów z reklamą zamieszczoną w Gazecie Farmaceutycznej jest większa niż np. w TV. Zwykle nasi czytelnicy przechowują egzemplarze Gazety i powracają do ich zawartości wielokrotnie. Tratując nasz magazyn jako źródło informacji zawodowej i powracając do potrzebnych mu treści czytelnik ma szansę wielokrotnie analizować zamieszczone w magazynie informacje reklamowe.

 • Gazeta Farmaceutyczna - jest efektywna
  Reklama u nas może mieć charakter zarówno produktowy jak i wizerunkowy. Obok informacji o produkcie np.: jego składzie i działaniu może przekazywać informacje handlowe tj cenę, dane teleadresowe dystrybutora. Wiele firm korzysta także z naszych łamów przekazując informację na temat firmy, podejmowanych przez nią działań na rzecz środowiska a także informuje o nowych osiągnięciach naukowych tworząc wiarygodny wizerunek firmy. Reklama w Gazecie Farmaceutycznej funkcjonuje samodzielnie a nie w bloku reklamowym a wielość proponowanych przez Wydawnictwo form reklamy (specjalne formaty, wrzutki , wklejki itp.) podnosi jej efektywność w promocji sprzedaży i zapada w pamięć Czytelników.


Nakład - do 11.400 egzemplarzy plus nielimitowane wydanie elektroniczne Dołączane dodatki: „Nowości farmakoterapii", „Apteka i zioła", „Kosmetyki w aptece", „Prawo farmaceutyczne"„Vademecum Aptekarza" i inne

Kontakt z Biurem Reklamy i Promocji tel. 022 851 66 35, fax 022 851 66 31

Wiadomości
[WIADOMOŚCI]czwartek, 23 kwietnia 2009
Warto zaprenumerować Gazetę Farmaceutyczną – nie tylko dlatego, że jest niezastąpionym źródłem wiedzy o farmacji i medycynie...czytaj więcej...

 

2009 GAZETA FARMACEUTYCZNA