NAKŁAD WYCZERPANY!

NOWOŚĆ! Niezbędnik każdego farmaceuty! Vademecum Aptekarza, czyli co farmaceuta powinien wiedzieć o lekach OTC to ponad 160 stron wiedzy niezbędnej w każdej aptece. Autorki Elwira Telejko i Katarzyna Winnicka w sposób systematyczny opisują leki OTC z podziałem na grupy schorzeń (np. przeziębienie i grypa, nieżyt nosa, alergie, niestrawność, zaparcia, rany, opryszczka, łupież i wiele innych i wiele innych). Książka pomaga odszukać lek OTC na większość problemów zdrowotnych, z jakimi pacjenci zgłaszają się do apteki. 

Wydawnictwo informuje o dostępnych opakowaniach, dawkowaniu, sposobach podawania, zaleceniach ostrożności czy możliwych interakcjach. Porady uwzględniają także specyfikę dzieci i młodzieży oraz osób w wieku podeszłym. "Vademecum Aptekarza, czyli co farmaceuta powinien wiedzieć o lekach OTC" to narzędzie pracy każdego świadomego farmaceuty.

 

 KUP TERAZ! 39 zł wraz z przesyłką

DANE DO PRZELEWU:
Nr konta
54 1050 1054 1000 0022 8378 6271

WYDAWNICTWO KWADRYGA Sp. z o.o.
GAZETA FARMACEUTYCZNA:
ul. Instalatorów 7b
02-237 Warszawa

W tytule przelewu prosimy podać nazwę książki

Kolejna książka Wydawnictwa Kwadryga. Przy jej opracowywaniu oparliśmy się na analizie potrzeb i opinii zgłaszanych przez samych aptekarzy, których mieliśmy okazję wysłuchać podczas organizowanych przez nas szkoleń w 26 miastach Polski w latach 2003-2004. Pasjonujące wykłady wygłosił wówczas profesor Henryk Mruk, wykładowca w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, niekwestionowany autorytet w dziedzinie marketingu aptecznego. Zgodził się On przekazać swoją wiedzę czytelnikom w formie książki, przy współpracy z Małgorzatą Michalik i Tomaszem Barałkiewiczem. Autor omawia m.in. wpływy otoczenia na funkcjonowanie apteki, sposoby konkurowania w kanałach dystrybucji, budowanie wizerunku apteki, dbanie o kwalifikacje personelu i standardy obsługi pacjentów a także negocjacje na rynku aptecznym. Ważne i trudne tematy poruszane są z wielką swadą, a jednocześnie w sposób zrozumiały i przystępny. Wszystko to składa się na praktyczny przewodnik po meandrach współczesnego marketingu farmaceutycznego. Warto dodać, że planowane jest włączenie książki ?Jak zarządzać apteką. Marketing w praktyce? do zestawu podręczników akademickich. Już teraz polecana jest studentom.

KUP TERAZ - PROMOCJA: 39 ZŁ z VAT wraz z przesyłką

 służą Czytelnikowi aktualnym piśmiennictwem naukowym z dziedziny farmacji. Mają także ścisły związek z obowiązkiem odbywania przez farmaceutów szkoleń i zaliczeń dla w systemie pięcioletnich okresów edukacyjnych. Pragniemy, aby stanowiły one niezastąpioną pomoc naukową dla wszystkich kształcących się farmaceutów i techników farmacji.
 wybitni specjaliści w dziedzinie kosmetologii dzielą się z Czytelnikami wiedzą z zakresu doradztwa dermokosmetycznego oraz menedżerskiego zarządzania działem kosmetyków. Zdrowie, uroda oraz zwiększony koszyk zakupów - z korzyścią zarówno dla pacjentów jak i aptek.

 W maju 2014 roku ukazało się wydanie specjalne Gazety Farmaceutycznej poświęcone w całości suplementom diety. Wydawnictwo specjalne dostępne jest bezpłatnie dla prenumeratorów Gazety Farmaceutycznej i jest dołączone do numeru czerwcowego (6/2014) naszego miesięcznika.

 

 

 

W zeszycie znajdują się najważniejsze informacje dotyczące suplementów diety:

  • status prawny suplementów diety
  • stanowisko Głównego Inspektora Sanitarnego,
  • opinie analityków rynku,
  • aspekty zdrowotne stosowania suplementów diety,
  • perspektywa pacjenta w tym kobiet w ciąży oraz seniorów,
  • stanowisko eksperta medycyny sportu
  • punkt widzenia farmaceutów
  • informacje o Klastrze Roślinnych Produktów Leczniczych i Suplementów Diety - inicjatywy Narodowego Instytutu Leków w Warszawie

Zapraszamy do lektury i prenumeraty Gazety Farmaceutycznej!

 

Wiadomości
[WIADOMOŚCI]piątek, 24 maja 2019

Już po raz osiemnasty osoby związane z różnymi obszarami rynku farmaceutycznego miały okazję wspólnie przyjrzeć sytuacji w branży. Tematami przewodnimi były nowe regulacje prawne oraz informatyzacja rynku farmaceutycznego.  
czytaj więcej...

[WIADOMOŚCI]piątek, 24 maja 2019
Hasco-Lek, jedna z najstarszych i największych firm farmaceutycznych w kraju, obchodzi w tym roku 35-lecie swojej działalności. czytaj więcej...
[WIADOMOŚCI]niedziela, 7 października 2018

Nareszcie! Farmaceuci, podobnie jak lekarze, mogą otrzymać punkty edukacyjne za prenumeratę Gazety Farmaceutycznej. Za prenumeratę Gazety Farmaceutycznej jest 5 punktów edukacyjnych!
czytaj więcej...

[WIADOMOŚCI]piątek, 17 lipca 2015

Zapraszamy lekarzy stomatologów do udziału w programach edukacyjnych on-line uprawniających do uzyskania 50 punktów edukacyjnych 
czytaj więcej...
[WIADOMOŚCI]wtorek, 18 listopada 2014
100 punktów do zdobycia. Najniższa cena za punkt w Polsce. Zapraszamy lekarzy do udziału w nowoczesnych formach szkoleń zawodowych.
czytaj więcej...

 

2009 GAZETA FARMACEUTYCZNA